Strona Główna / O firmie / GO! Kariera

Przegląd aktualnych ofert pracy

Konsultant telefoniczny ds. Sprzedaży (Indoor Sales)

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

•      telefoniczne pozyskiwanie potencjalnych klientów

•      utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami

•      przygotowywanie i przetwarzanie ofert, doradztwo klienta

•      realizacja planu sprzedażowego

•      raportowanie

•      odpowiadające stanowisku czynności administracyjne

Wymagania:

•      min. Wykształcenie średnie

•      bardzo dobra znajomość komputera (MS Office, Internet)

•      doskonałe umiejętności komunikacyjne

•      orientacja na sprzedaż

•      ukierunkowanie na osiąganie wyniku

•      elastyczność i gotowość do uczenia się

•      doświadczenie w telemarketingu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

•      stabilną pracę w międzynarodowej firmie

•      pensja podstawowa + premia od osiągniętych wyników

•      możliwość dalszego rozmowuj zawodowego

•      laptop i telefon komkórkowy do celów prywatnych

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij CV i list motywacyjny w języku polskim i niemieckim/ angielskim wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska na adres:

michal.grotkowski@general-overnight.pl

Rozmowa kwalifikacyjna w języku angieskim/niemieckim.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Koordynator logistyczny / Młodszy Koordynator logistyczny

Opis stanowiska:

Współpraca z klientami firmy i dbanie o pozytywne relacje z klientami

Współpraca z kurierami i zagranicznymi partnerami firmy w jęz. niemieckim  lub angielskim

Praca na komputerze

Opracowywanie zleceń na systemie firmy

Kontrola faktur transportowych

Współpraca z działem sprzedaży oraz księgowości

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenie  średnie (preferowane wyższe)

Doświadczenie w obszarze logistyki transportu będzie dodatkowym atutem

Znajomość w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się jęz. niemieckiego i angielskiego

Znajomość pakietu MS Office

Rozwinięte zdolności interpersonalne

Komunikatywność

Samodzielność oraz nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

Zaangażowanie i wysoki stopień odpowiedzialności za powierzone zadania

Dobra organizacja pracy

 Oferujemy:

Stanowisko w zależności od kwalifikacji

Stabilne zatrudnienie

Możliwość rozwoju zawodowego

Pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym, dynamicznym zespole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

WebAdmin