Strona Główna / O firmie / Media & PR / Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

GO! - najszybszy kurier na świecie  |  2017-05-29

Co raz szybciej, co raz łatwiej, co raz bliżej. GO! nieustanie walczy z czasem i skraca dystans do Państw Europejskich co gwarantuje doręczenia przesyłek w ustalonych przez Państwa terminach.

GO! online & Track  |  2017-02-15

GO! Online & Track – intuicyjna obsługa zleceń jeszcze łatwiejsza      

Flash Global przedłuża współpracę z GO! Express  |  2017-01-04

Flash Global Logistics, dostawca części krytycznych dla firm technologicznych zdecydował się na kontynuację współpracy z GO! Express & Logistics Polska

Usługi GO! obejmuje coraz więcej krajów  |  2016-12-09

Usługi GO! objęły swoim zasięgiem nowe kraje: Bułgarię, Rumunię, Hiszpanię, Portugalię, Irlandię, Słowenię, Grecję, Szwecję, Finlandię, Szwajcarię, Norwegię oraz Litwę, Łotwę i Estonię. „Cieszymy się, że możemy oferować naszym Klientom zróżnicowane możliwości logistyczne, z których każdy może wybrać dla siebie najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie. Tego typu działania są najlepszym dowodem na to, iż każdego dnia postępujemy zgodnie z misją naszej firmy dostarczając naszym Klientom najwyższej jakości usługi kurierskie” – tłumaczy Michał Grotkowski, Dyrektor Zarządzający GO! Express & Logistics Polska.

Nasz patent na pakowanie przesyłek  |  2016-11-21

Dobrze zapakowany towar daje gwarancję sprawnego transportu. Pracownicy GO! Express & Logistics dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiedzą dokładnie w jaki sposób powinny zostać zapakowane przesyłki, aby wyeliminować wszelkie problemy w czasie transportu. Dobrze zorganizowany sposób transportu przesyłek minimalizuje ryzyko  uszkodzenia, a jakość pakunku staje się głównym środkiem gwarantującym bezinwazyjny transport.  

Nowe usługi w GO! Express  |  2016-10-26

Od października, do specjalnie organizowanych odbiorów i terminowych dostaw, transportu próbek biologicznych oraz w suchym lodzie dołączą 3 dodatkowe usługi: GO! Cło, GO!  Termin, a także GO! Weekend. Usługi te z pewnością usprawnią i przyspieszą transport przesyłek, a także zapewnią jeszcze większą satysfakcję dla klienta. Ponadto, tak poszerzony serwis pozwala klientom na zaoszczędzenie czasu, który jest jakże cennym dobrem w dzisiejszych czasach.

GO! AllRisk - najwyższej jakości ubezpieczenie  |  2016-09-30

Firma GO! Express & Logistics rozszerza swoje dotychczasowe usługi, ażeby zapewnić swoim klientom jeszcze większe możliwości wyboru, poprzez wprowadzenie najwyższej jakości ubezpieczenia: GO! AllRisk.

GO! Online & Track - wysyłanie przesyłek jeszcze łatwiejsze  |  2016-08-31

Nowy portal umożliwia klientom korzystanie z szerokiej gamy usług. Dostarcza również niezbędnych informacji na temat realizowanych przesyłek. GO! Online & Track  pozwala jednocześnie na złożenie zlecenia, śledzenie przesyłki, a także na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji z tym związanych.

Nowa sortownia w Niederauli  |  2016-07-18

Nowa sortownia GO! Express & Logistics wyposażona jest w pakiet energooszczędnych, wysokowydajnych maszyn sortujących. Wszystkie informacje o przesyłkach gromadzone są w centralnym systemie wolumenowym, wagowym i skanującym. Sortowanie odbywa się w tempie do 2,5 metra na sekundę. Cały układ może być rozszerzony o kolejne sortowniki, co zapewnia potencjał jego rozwoju w przyszłości.

Nowa usługa w GO! Express - GO! Life Science  |  2016-06-20

GO! Express & Logistics, odpowiadając na potrzeby klientów, udoskonala jedno ze swoich profesjonalnych rozwiązań. Jest to usługa GO! Life Science przeznaczona dla firm, które zajmują się biotechnologiami, badaniami i rozwojem leków oraz innymi dziedzinami w obrębie nauk przyrodniczych.

WebAdmin